محصولات

بتن سخت

بتن دکوراتیو ،استامپی

ملات و ترمیم کننده

الیاف

اپوکسی و پلی یورتان

ماستیک ها و درزگیرها

چسب کاشی و چسب بتن

سیلر مات و براق بتن

آببندکننده بتن نفوذگر و پلیمری

عایق سفید و پوششهای رطوبتی

روان‌کننده بتن و ژل میکروسیلیس

پوشش های نما

چرا دژآب پلیمرآموزش و اجرای عملی محصولات در محل کارگاه


ارائه راه حل های تخصصی و به روز


ارائه مشاوره حرفه ایی ، پشتیبانی فنی و مهندسی


حضور در محل سایت وبازدید از محل پروژه


تعهد کاری ، تضمین کیفیت و جلب رضایت مشتری

کاربرد بتن سخت در ساختمان های مسکونی و اداری


 

کاربرد بتن سخت

 

پیش از این درباره ی بتن سخت و انواع آن و کاربردهای گوناگون آن در اماکن خصوصی و عمومی به طور مفصل صحبت کرده ایم. اما در این پست به طور اختصاصی به بررسی و عنوان کاربردهای سخت بتن در صنعت ساختمان سازی و مناطق مسکونی و برج های اداری می پردازیم.
در یک ساختمان علاوه بر اهمیت نمای ظاهری و طراحی داخلی ساختمان کف سازی به شکل صحیح و اصولی اهمیت فراوان دارد. کفسازی یک امر اجتناب ناپذیر در ساختمان سازی است؛ که استفاده از متریال و مصالح خوب منجر به ایجاد نمایی لوکس می انجامد. کفسازی در محیط های مسکونی شامل: کفسازی محوطه ی ورودی،  حیاط، پارکینگ، لابی ساختمان و راهروها هستند. در این فضاها، براساس شرایط و موقعیت از مصالح مختلفی و متناسب با آن شرایط برای کفسازی استفاده می شود.
بتن سخت یک کفساز کاربردی است که علاوه بر طول عمر بالا، ظاهری لوکس و نمایی شیک دارد که مناسب برج ها، مجتمع های مسکونی و ساختمان های اداری است.

 

ویژگی های بتن سخت

 

•    متریال بکار رفته در این بتن موجب می شود تا کار پاکسازی و نظافت به راحتی صورت گیرد. همچنین عدم جذب گرد و غبار توسط این بتن، نیاز به نظافت های مکرر را کاهش می دهد. از این رو برای محیط هایی نظیر لابی ساختمان، راهروها مناسب است.
•    همانطور که از نام این بتن مشخص است؛ توانایی مقاومت بالایی در برابر سایش و خراشیدگی دارد. این ویژگی آن را به کفپوشی ایده آل برای پارکینگ ها و رمپ تبدیل می کند. علاوه بر پارکینگ های ساختمان های مسکونی و اداری، در پارکینگ های عمومی و طبقاتی کاربرد دارد.
•    چسبندگی بالا در این کفپوش باعث می شود تا به راحتی جدا و شکسته نشود. این چسبندگی از تکه تکه شدن و شکستن کفپوش در اثر برخورد جسمی سنگین به آن جلوگیری می کند.
•    طول عمر بالای این کفساز یکی از ویژگی های منحصربه فرد در این محصول است که موجب می شود غیر از یکبار هزینه ی اولیه نیازی به ترمیم و نگه داری های سالانه و هزینه های ثانویه نداشته باشد. از این رو مقرون به صرفه و اقتصادی تر است.
•    یکی از ویژگی هایی که موجب می شود تا بتوان از این کفپوش علاوه بر فضای سرپوشیده و داخلی در فضای سرباز و بیرون استفاده کرد؛ مقاوم بودن در برابر تابش نور خورشید است. بتن سخت دارای طیف رنگی گسترده ای است. اما هیچ گونه محدودیتی در انتخاب رنگ برای فضاهای سرباز نیست چرا که ویژگی مقاومت در برابر تابش نور آفتاب، موجب حفظ رنگ بتن می شود. به راحتی می توان این کفپوش را برای فضاهای سرباز انتخاب کرد بدون اینکه نگرانی ای بابت افت کیفیت، تغیر رنگ، کاهش طول عمر کفپوش داشت.

 

بتن سخت یک کفپوش مناسب برای کفسازی در ساختمان های مسکونی و اداری از قبیل کفسازی پارکینگ و رمپ، کفسازی لابی ساختمان و راهروها، کفسازی محیط و حیاط مجتمع و... می باشد.
برای مشاوره با شماره ی
02165549273 تماس بگیرید.