محصولات

بتن سخت

بتن دکوراتیو ،استامپی

ملات و ترمیم کننده

الیاف

اپوکسی و پلی یورتان

ماستیک ها و درزگیرها

چسب کاشی و چسب بتن

سیلر مات و براق بتن

آببندکننده بتن نفوذگر و پلیمری

عایق سفید و پوششهای رطوبتی

روان‌کننده بتن و ژل میکروسیلیس

پوشش های نما

چرا دژآب پلیمرآموزش و اجرای عملی محصولات در محل کارگاه


ارائه راه حل های تخصصی و به روز


ارائه مشاوره حرفه ایی ، پشتیبانی فنی و مهندسی


حضور در محل سایت وبازدید از محل پروژه


تعهد کاری ، تضمین کیفیت و جلب رضایت مشتری

ایده کاشی سرویس بهداشتی


 

ایده کاشی و سرامیک

کاشی کردن سرویس بهداشتی

کاشی های قابل استفاده در حمام و سرویس های بهداشتی، ساخته شده از سنگ های خاص (با مواد رنگی خاص) با کیفیت بالا شناخته شده است.  آنها برای جذب بسیار کم آب و مقاومت بسیار زیاد در برابر سایش ها ساخته شده اند. بنابراین، انتخاب ایده آل برای کاشی کاری حمام و سرویس های بهداشتی هستند. بهترین نوع نصب کردن کاشی ها بر روی دیوارها استفاده از چسب کاشی که به صورت آماده وجود دارند و با اعمال لایه ای نازک از آن بر روی محل قرار گیری کاشی علاوه بر  استفاده کم از فضا، مانع جذب آب، استحکام و تمیزی کار می شود.
کاشی  ها همیشه انتخاب خوبی برای حمام یا سرویس بهداشتی خانه ی  شماست زیرا در تکنولوژی ساخت آنها به مواردی چون ضد آب بودن، سهولت در پاکسازی، استحکام توجه ویژه ای شده است.
در ادامه ی این پست انواع مختلفی از تصاویر کاشی های سرویس بهداشتی منتشر کرده ایم.

 

کاشی سرامیک

 

ایده های کاشی حمام و سرویس بهداشتی

 

بادوام ، آسان برای تمیز کردن و طرح های متنوع، شما می توانید یک طرح کاشی کاملا منحصر به فرد برای سرویس بهداشتی منزل خود انتخاب کنید.
اگر شما نیاز به ایده برای ایجاد فضایی منحصر به فرد در سرویس های بهداشتی منزل خود  دارید، به جای درستی آمده اید. شما می توانید تقریبا هر سبک طراحی که می خواهید با کاشی های حمام خود به دست بیاورید

 

کفپوش برای سرویس بهداشتی
ایده برای کفپوش

کفپوش سرویس بهداشتی
برای ایجاد فضایی متفاوت از آنچه همواره وجود دارد، استفاده از کاشی با طرح های خاص و مرتبط با دیواره ها در کف زمین توصیه می شود. در این صورت فرصت عالی ای برای ایجاد کنتراست رنگی است. به طور مثال به جای داشتن فضایی کاملا روشن و سفید و یا یکدست تیره و مشکی می توان از ترکیب رنگ ها بر روی دیوار و کف زمین استفاده کرد. برای نصب بر روی زمین نیز می توان از چسب کاشی استفاده کرد زیرا که خاصیت ضد آب دارد.

 

 

 حداکثر استفاده از فضای کوچک سرویس
حداکثر استفاده از فضای کوچک سرویس
 

بسیاری از منازل دارای سرویس بهداشتی های کوچکی هستند. با استفاده از کاشی ها می توان ترفندی به کار برد که فضا را از آنچه که هست بزرگتر احساس کنید. از یک مدل کاشی برای دیوار ها از پایین تا سقف استفاده کنید، استفاده از چند طرح کاشی متعدد می تواند فضا را کوچک نشان دهد پس سعی کنید تنها از یک طرح استفاده کنید. برای کف نیز می توان از طرحی متفاوت اما رنگ روشن استفاده کرد. به طور کل در حمام های کوچک استفاده از رنگ های روشن مجاز است.

 

 فضای دوش باز برای حمام

 

فضای دوش باز در حمام کوچک

حذف درب اتاق دوش بهترین راه برای حمام های بسیار کوچک است. در چنین حمام های کوچکی باید اقدامات ضد آب ساختن فضا، بیش از حد معمول صورت گیرد – مثل کاشی کاری از کف تا سقف.

 

 

قفسه توکار در دکوراسیون سرویس بهداشتی

قفسه توکار در دکوراسیون سرویس بهداشتی

حمام ها و سرویس بهداشتی های قدیمی اغلب گوشه و کنار و دیوار هایی دارند که بی استفاده مانده اند. از این سطوح بیشترین استفاده را بکنید؛ اجازه ندهید هیچ فضایی مرده باقی بماند. طراح در این سرویس بهداشتی از دیوار داخلی کنار توالت به عنوان فضای انباری و یک جذابیت دکوراسیونی استفاده کره است.

                                                       گروه تخصصی شرکت دژ آب پلیمرhttp://cemixiran.com